Расписание сш № 32 » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
13
апрель
2017

Расписание сш № 32

11 "а" класс - класс. руков.Отеубаева Ж. 11 "б" класс - класс. руков. Горбылева И.П..
предмет учитель каб предмет учитель каб
понедельник понедельник 
  1 Қазақстан  тарихы Нильдебаева  Ж К 18 1 алгебра Орынтаева К.А. 5
  2 Шетел тілі Рысалдиева М.Ж. 19 2 Қазақстан  тарихы Мурадова Г.А. 17
  3 Денешынықтыру Чалов А.Д. спорт 3 Химия Старцева О.В 5
  4 физика Калиева С.С. 1 4 Қазақ тілі Бейсенова А.А.. 22
  5 Информатика Чалова Г.К. 14 5 Шетел тілі Рысалдиева М.Ж. 19
  6 Орыс тілі Сабирова М.К. 20 6 Информатика Чалова Г.К. 14
Вторник                                       вторник
  1 Геометрия Отеубаева 13 1 алгебра Орынтаева К.А. 5
  2 Дүниежүзі тарихы Нильдебаева  Ж К 18 2 Орыс тілі Горбылева И.П. 21
  3 Қазақ тілі МықтыбековаФ.Ж. 25 3 Қазақ тілі Бейсенова А.А. 22
  4 Алғашқы  әскери   дайындық Сатылганов Д М 8 4 Қазақстан  тарихы Мурадова Г.А. 17
  5 Орыс әдебиет Сабирова М.К. 21 5 Орыс әдебиет Горбылева И.П. 21
  6 Қазіргі Казақстаның  дамуы Нильдебаева  Ж К 18 6 География Мурадова Г.А. 17
среда среда
  1 Алгебра Отеубаева Ж.А. 13 1 Шет  тілі РысалдиеваМ.Ж. 19
  2 казақ әдебиет Мықтыбекова Ф.Ж. 25 2 Қазақ тілі БейсеноваА.А. 22
  3 Қазақстан тарихы Нильдебаева  Ж К 18 3 Абайтану БейсеноваА.А. 6
  4 Шетел тілі Рысалдиева М.Ж. 19 4 Денешынықтыру Рашидов А.Б. спорт
  5 География Туребекова Ш.С. 17 5 Физика Орынтаева К.А. 22
  6 Тіл-  кұатты  құрал Мықтыбекова Ф.Ж. 25 6 Дүниежүзі   тарихы                       Мурадова Г.А.                                         24
  7 Абайтану Мықтыбекова Ф.Ж. 25    
                                                              Четверг четверг
  1 казақ тілі Мықтыбекова Ф.Ж. 25 1 Шетел тілі Рысалдиева М.Ж. 14
  2 Шетел  тілі Рысалдиева М.Ж. 19 2 Денешынықтыру Рашидов А.Б. спорт
  3 казақ әдебиет Мықтыбекова Ф.Ж. 19 3 Орыс әдебиет Горбылева И.П. 19
  4 Алгебра Отеубаева  Ж 13 4 алгебра Орынтаева К.А. 5
  5 Адам,Қоғам құқық Нильдебаева  Ж К 14 5 Технология Ланге/Сатылганов 21
  6 Дүние жүзі елдерін  тарихы Нильдебаева  Ж К   6 Алғашқы әскери дайындық Сатылганов Д М 7/8
  7 Культура речи 16.15.            
Пятница пятница
  1 Орыс тілі Сабирова М.К. 20 1 Шетел тілі Рысалдиева М.Ж. 19
  2 Алгебра Отеубаева Ж.А 13 2 Денешынықтыру Рашидов А.Б. спорт
  3 Биология Калмакова Г 18 3 Дүниежүзі тарихы Мурадова Г.А. 17
  4 казақ әдебиет Мықтыбекова Ф.Ж. 25 4 Адам,Қоғам құқық Мурадова Г.А. 17
  5 Шетел тілі Рысалдиева М.Ж. 19 5 Қазақ тілі Бейсенова А.А. 22
  6 Жасай берсін елдігіміз мәнгілік Нильдебаева  Ж К 18 6 Геометрия Орынтаева К.А. 6
7 Денешынықтыру Чалов А.Д. спорт 7 Исторические  памятники древнего Казахстана Мурадова Г.А. 17
суббота суббота
  1 Химия Оразқұл Н. 4 1 Орыс тілі Горбылева И.П. 21
  2 технология Оразқұл Н./Алашбаев 7/5 2 Биология Майжанова  С А 2
  3 өзін өзі тану Алашбаев А.К. 5 3 өзін-өзі тану Майжанова  С А 2
  4 дүние жүзі  Нильдебаева  Ж К 18 4 казақ әдебиет Бейсенова А.А. 22
  5 Денешынықтыру Чалов А.Д. спорт 5 Орыс әдебиет Горбылева  И.П. 21
  6 Сынып сағат Отеубаева Ж.А. 13 6 Сынып  сағат Горбылева И.П. 21
        7 Орфография и пунктуация русского языка   21