Расписание 0 классы на 2018-2019 учебный год » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » Расписание 0 классы на 2018-2019 учебный год
23
февраль
2019

Расписание 0 классы на 2018-2019 учебный год

0 "А" класс

І неделя. Исмаганбетова А.Қ

            понедельник

1          Сөйлеуді дамыту

2          Құрастыру

3          Ағылшын тілі

4          Дене шынықтыру

5          Логика факультатив

 

            вторник

1          Қоршаған ортамен таныстыру

2          Аппликация

3          Орыс тілі

4          Ертегілер елі Факуль

5          Дене шынықтыру

 

            среда

1          Қарапайым математикалық ұғымдарды

2          Көркем әдебиет

3          Өзін-өзі тану

4          Шебер қолдар

5          Музыка

 

            четверг

1          Сауат ашу және жазу негіздері

2          Ойнайықта, ойлайық

3          Жаратылыстану

4          Орыс тілі

5          Музыка

 

            пятница

1          Қарапайым математикалық ұғымдарды

2          Сурет салу

3          Мүсіндеу

4          Дене шынықтыру

5

 

 

0 "А" класс

ІІ неделя. Исмаганбетова А.Қ

            понедельник

1          Сөйлеуді дамыту

2          Драма

3          Ағылшын тілі

4          Дене шынықтыру

5          Логика Факуль

 

            вторник

1          Экология неғіздері

2          Аппликация

3          Орыс тілі

4          Ертегілер елі Факуль

5          Дене шынықтыру

 

            среда

1 Сауат ашу және жазу негіздері Қарапайым

2          Қауіпсіз мінез-құлық негіздері

3          Өзін-өзі тану

4          Шебер қолдар

5          Музыка

 

            четверг

1          Сауат ашу және жазу нег іздері

2          Ойнайық та ойлайық

3          Жаратылыстану

4          Орыс тілі

5          Музыка

 

            пятница

1          Қарапайым математикалық ұғымдарды

2          Сурет салу

3          Мүсіндеу

4          Дене шынықтыру

5     

 

 

          0 "Б" класс   

І неделя Фараджиева .Н.Н

            понедельник

1          Английский язык

2          Озна-с окруж мир

3          Основы грамоты

4          Физическая культура

5          Веселый счет


            вторник

1          Казахский язык

2          Художественная литература

3          Формир.элемен. матем. предс

4          Лепка

5          Развивайка


            среда

1          Естествознание

2          Основы грамоты

3          Физическая культура

4          Радуга красок

5          Музыка


            четверг

1          Казахский язык

2          Самопознание

3          Формир.элемен. матем. предс

4          Музыка

5          Рисование


            пятница

1          Развитие речи

2          Аппликация

3          Основы безопасного повед

4          Музыка

5          В гостях у сказки

 


            0 "Б" класс  

  ІI неделя Фараджиева .Н.Н

            понедельник

1          Английский язык

2          Конструирование

3          Экология

4          Физическая культура

5          Веселый счет


            вторник

1          Драма

2          Казахский язык

3          Фор. Элем. математ. предс.

4          Лепка

5          Развивайка


            среда

1          Естествознание

2          Основы грамоты

3          Физическая культура

4          Радуга красок

5          Музыка


            четверг

1          Самопознание

2          Казахский язык

3          Фор. Элем. математ. предс.

4          Рисование

5          Музыка


            пятница

1          Развитие речи

2          Аппликация

3          Физическая культура

4          Музыка

5          В гостях у сказки

 


            0 "В" класс  

      І неделя Окасова  Л

            понедельник

1          Английский язык

2          Озна-с окруж мир

3          Основы грамоты

4          Физическая культура

5          В мире логики и чисел


            вторник

1          Формир.элемен. матем. предс

2          Казахский язык

3          Художественная литература

4          Лепка

5          Вариатив/  познание мира


            среда

1          Самопознание

2          Основы грамоты

3          Физическая культура

4          Вариатив « Умелые ручки»

5         

            четверг

1          Казахский язык

2          Естествознание

3          Фор. Элем. математ. предс.

4          Музыка

5          Рисование


            пятница

1          Развитие речи

2          Аппликация

3          Основы безопасного валеология

4          Музыка

5          Вариатив : Путешествие в сказку

 


            0 "В" класс  

      II неделя Окасова  Л

            понедельник

1          Английский язык

2          Конструирование

3          Экология

4          Физическая культура

5          Кружок: В мире логики и чисел


            вторник

1          Фор. Элем. математ. предс.

2          Драма

3          Лепка

4          Музыка

5          Вариатив Познание  мира

            среда

1          Самопознание

2          Основы грамоты

3          Физическая культура

4          Вариатив : «Умелые ручки»

           

            четверг

1          Казахский язык

2          Естествознание

3          Фор. Элем. математ. предс.

4          Музыка

5          Рисование


            пятница

1          Развитие речи

2          Аппликация

3          Физическая культура

4          Музыка

5          Вариатив : Путешествие в сказку