2018-2019 оқу жылына 5 сыныптарда сабақ кестесі » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2018-2019 оқу жылына 5 сыныптарда сабақ кестесі
25
февраль
2019

2018-2019 оқу жылына 5 сыныптарда сабақ кестесі

2018-2019 оқу жылына 5 сыныптарда сабақ кестесі

            5 "А"- Момыналиева А.А.

             понедельник

1          Қазақ тілі-Момыналиева А.А.

2          Математика -Өтеубаева Ж.А.

3          Орыс тілі мен әдебиеті-Карибова Э.А.

4          Қазақ әдебиеті-Момыналиева А.А.

5          Ағылшын  тілі- Хазиева Н.Л.

6          Денешынықтыру - Чалов.А.Д

            вторник

1          Математика- Өтеубаева Ж.А.

2          Орыс тілі мен әдебиеті-Карибова Э.А.

3          Информатика- Медербаева Г.М

4          Жаратылыстану -Оразқұл Н.М. 

5          Қазақстан тарихы--Абдыкасымова Ж.А.

6          Ағылшын  тілі- Хазиева Н.Л.

7          Денешынықтыру - Чалов.А.Д

            среда

1          Математика- Өтеубаева Ж.А.

2          Қазақ тілі -Момыналиева А.А.

3          Өзін-өзі тану- Алашбаев А.Қ.

4          Орыс тілі мен әдебиеті- Карибова Э.А.

5          Қазақ әдебиеті-Момыналиева А.А.

6          Көркем еңбек- Алашбаев А.Қ/Оразқұл Н.М.  .

            четверг

1          Математика- Өтеубаева Ж.А.

2          Қазақ тілі-Момыналиева А.А.

3          Дүниежүзі тарихы—Абдыкасымова Ж.А.

4          Көркем еңбек- Алашбаев А.Қ/Оразқұл Н.М.  .

5          Ағылшын  тілі- Хазиева Н.Л.

6          « Жаратылыс әлемі»-- Оразқұл Н.М.

0          12.00 «Ондық бөлшектер»- Өтеубаева Ж.А.

            пятница

1          Жаратылыстану -Оразқұл Н.М. 

2          Қазақстан тарихы-Абдыкасымова Ж.А.

3          Музыка- Алашбаев А.Қ.

4          Математика- Өтеубаева Ж.А.

5          Сынып  сағаты-Момыналиева А.А.

6          Денешынықтыру - Чалов.А.Д

 

            5 "Б" –Заводевкина Е.В.

             понедельник

1          Английский  язык-Рысалдиева М.Ж./Казахский язык и литература - Мықтыбекова Ф.Ж

2          Казахский язык и литература  --Бердалиева Г.Р/Английский  язык-Шпилевая И.В.

3          Математика- Дурсунова Б.О.

4          Физическая культура- Ахвердиев М.Р./ Османова С.М.

5          Русская язык-Заводевкина Е.В.

6          Русская литература-Заводевкина Е.В.

            вторник

1          Математика- Дурсунова Б.О.

2          Английский  язык-Рысалдиева М.Ж./Казахский язык и литература - Мықтыбекова Ф.Ж

3          Казахский язык и литература  --Бердалиева Г.Р/Английский  язык-Шпилевая И.В.

4          Естествознание-Мурадова Г.А.

5          Информатика  -Чанаева Ж.Б/Ахвердиева  З.И.

6          Физическая культура- Ахвердиев М.Р./ Османова С.М.

7          Художественный труд-Сатылганов Д.М./Чанаева Ж.Б.

            среда

1          Математика- Дурсунова Б.О.

2          Казахский язык и литература - Мықтыбекова Ф.Ж/ Бердалиева Г.Р

3          Русский язык-Заводевкина Е.В.

4          Русская литература-Заводевкина Е.В

5          Самопознание -Чанаева Ж.Б.

6          История Казакхстана- Алиева Х.А.

            четверг

1          Английский  язык-Шпилевая И.В./ Рысалдиева М.Ж

2          Математика- Дурсунова Б.О.

3          Казахский язык и литература - Бердалиева Г.Р/ Мықтыбекова Ф.Ж

4          Художественный труд-Сатылганов Д.М./Чанаева Ж.Б.

5          Физическая культура- Ахвердиев М.Р./ Османова С.М.

6          История Казахстана- Алиева Х.А.

            пятница

1          Математика- Дурсунова Б.О.

2          Естествознание -Мурадова Г.А

3          Русский  язык-Заводевкина Е.В.

4          Казахский язык и литература - Мықтыбекова Ф.Ж/ Бердалиева Г.Р

5          Всемирная история- Алиева Х.А.

6          Музыка – Мамедова Р М

7          Классный час-Заводевкина Е.В

 

            5 "В" –Горбылева И.П.

             понедельник

1          Математика- Дурсунова Б.О.

2          Английский  язык-Рысалдиева М.Ж./Казахский язык и литература  - Момыналиева А.А.

3          Казахский язык и литература- Абдимуратова Г Английский  язык-Шпилевая И.В.

4          Русский язык – Горбылева И.П.

5          Русская литература– Горбылева И.П.

6          Физическая культура- Рашидов .А.Б/Ахвердиев М.Р.

            вторник

1          Казахский язык и литература- Абдимуратова Г Английский  язык-Шпилевая И.В.

2          Математика- Дурсунова Б.О.

3          Английский  язык-Рысалдиева М.Ж./Казахский язык и литература  - Момыналиева А.А.

4          Физ .ра/ Худ труд-Чанаева Ж.Б. Сатылганов Д.М

5          Естествознание-Мурадова Г.А

6          Информатика  -Чанаева Ж.Б/Ахвердиева  З.И.

7          Физ .ра/ Худ трудАхвердиев М.Р. Сатылганов Д.М

            среда

1          История Казакс–Шахвердиева Г.М.

2          Математика- Дурсунова Б.О.

3          Казахский язык и литература  - Абдимуратова Г .Момыналиева А.А..

4          Русская язык– Горбылева И.П.

5          Русская литература – Горбылева И.П.

6          Самопознание-Чанаева Ж.Б.

            четверг

1          Математика- Дурсунова Б.О.

2          Художественный труд-Сатылганов Д.М./Чанаева Ж.Б.

3          Английский  язык-Рысалдиева М.Ж./Казахский язык и литература  - Момыналиева А.А.

4          Казахский язык и литература- Абдимуратова Г Английский  язык-Шпилевая И.В.

5          История Казакс –Шахвердиева Г.М.

6          Физическая культура- Рашидов .А.Б/Ахвердиев М.Р.

            пятница

1          Естествознание-Мурадова Г.А

2          Математика - Дурсунова Б.О.

3          Казахский язык и литература  - Абдимуратова Г .Момыналиева А.А..

4          Русския язык – Горбылева И.П

5          Всемирная истор–Шахвердиева Г.М.

6          Классный час – Горбылева И.П

7          Музыка – Мамедова. Р.М