2018-2019 оқу жылына 7 сыныптардағы сабақ кестесі » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2018-2019 оқу жылына 7 сыныптардағы сабақ кестесі
25
февраль
2019

2018-2019 оқу жылына 7 сыныптардағы сабақ кестесі

2018-2019 оқу жылына 7 сыныптарда сабақ кестесі

 

            7 "А"-Нұрниязова С.Н.

            понедельник

1          Қазақстан тарихы- Нілдебаева Ж.Қ

2          География – Тойбаев Б.Н.

3          Қазақ тілі– Нұрниязова . С.Ж.

4          Алгебра- Калиева  С.С.

5          Денешынықтыру- Исаев Б.М/ Чалов А.Д.

6          Өлке тану- Нілдебаева Ж.Қ

7          Орыс тілі мен әдебиет-Заводевкина Е.В. / Горбылева И.П

            вторник

1          Химия-Оразқұл Н.М

2          Алгебра- Калиева  С.С.

3          Денешынықтыру- Исаев Б.М/ Чалов А.Д.

4          Ағылшын тілі-Боранбаева Ш.М./Малиева Ч.И

5          Биология  -Калмакова Г.К.

6          Қазақ тілі– Нұрниязова . С.Ж.

            среда

1          Алгебра- Калиева  С.С.

2          География– Тойбаев Б.Н.

3          Физика- Калиева  С.С.

4          Орыс тілі мен әдебиет-Заводевкина Е.В/ Горбылева И.П.

5          Қазақ тілі– Нұрниязова . С.Ж.

6          Ағылшын тілі-Боранбаева Ш.М.-18/  Малиева Ч.И-19

7          Өзін-өзі тану- Алашбаев А.Қ.

            четверг

1          Геометрия- Калиева  С.С.

2          Қазақстан тарихы- Нілдебаева Ж.Қ

3          Биология  -Калмакова Г.К.

4          Сынып сағаты-– Нұрниязова . С.Ж.

5          Физика- Калиева  С.С.

6          Қазақ әдебиет– Нұрниязова . С.Ж.

7          Көркем еңбек- Алашбаев А.Қ.

           

 

 

           

            пятница

1          Информатика /Денешынықтыру- Медербаева Г.М/ Чалов А.Д.

2          Геометрия- Калиева  С.С.

3          Қазақ әдебиет– Нұрниязова . С.Ж.

4          Орыс тілі мен әдебиет-Заводевкина Е.В. / Горбылева И.П

5          Ағылшын тілі-/Боранбаева Ш.М/ Малиева Ч.И

6          Дүние жүзі тарихы- Нілдебаева Ж.Қ

7          Денеш/Инфор-/Исаев Б.М. Медербаева Г.М

 

 

            7 "Б" –Алиева Х.А.

            понедельник

1          Казахский язык и литература– Нұрниязова . С.Ж./ Султанова А.К.

2          Информатика-– Ахвердиева З.И./Чалова Г.К.

3          Алгебра- Орынтаева  Г.А.

4          География-Мурадова Г.А

5          Русский язык-/ Горбылева И.П.

6          Физическая культура- Османова .С.М./Рашидов .А.Б.

7          История Казахстана- Алиева Х.А.

            вторник

1          Химия—Старцева О.В.

2          Алгебра- Орынтаева  Г.А.

3          Биология —Старцева О.В.

4          Русский язык-/ Горбылева И.П.

5          Казахский язык и литература– Нұрниязова . С.Ж./ Султанова А.К.

6          Английский язык--Рысалдиева М.Ж/ Шпилевая И.В

7          Классный час--- Алиева Х.А

            среда

1          Казахский язык и литература– Нұрниязова . С.Ж./ Султанова А.К.

2          Английский язык--Рысалдиева М.Ж/ Шпилевая И.В

3          Алгебра- Орынтаева  Г.А.

4          География-Мурадова Г.А

5          Русский язык-Горбылева И.П.

6          Физика—-  Орынтаева Г.А.

7          Самопознание-Чанаева Ж.Б.

            четверг

1          История Казахстана- Алиева Х.А.

2          Биология —Старцева О.В.

3          Геометрия-  Орынтаева Г.А.

4          Русская литература--Горбылева И.П.

5          Казахский язык и литература– Нұрниязова . С.Ж./ Султанова А.К.

6          Физика—-  Орынтаева Г.А.

7          Физическая культура- Османова .С.М./Рашидов .А.Б.

            пятница

1          Английский язык--Рысалдиева М.Ж/ Шпилевая И.В

2          Казахский язык и литература– Нұрниязова . С.Ж./ Султанова А.К.

3          Физическая культура- Османова .С.М./Рашидов .А.Б.

4          Всемирная история- Алиева Х.А.

5          Геометрия-  Орынтаева Г.А.

6          Русская литература--Горбылева И.П.

7          Художественный труд –Ланге .Л.А./Сатылганов Д.М.