2018-2019 оқу жылына 8 сыныптардағы сабақ кестесі » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2018-2019 оқу жылына 8 сыныптардағы сабақ кестесі
25
февраль
2019

2018-2019 оқу жылына 8 сыныптардағы сабақ кестесі

2018-2019 оқу жылына 8 сыныптардағы сабақ кестесі

           

     8 "А" –Бейсенова А.А.

            понедельник

1          Биология  -Калмакова Г.К.

2          Қазақ тілі - Бейсенова А.А..

3          География– Тойбаев Б.Н.

4          Алгебра-Өтеубаева Ж.А.

5          Денешынықтыру – Исаев Б.М.

6          Химия-Оразқұл Н.М

7          Көркем еңбек- Алашбаев А.Қ.

8          Қазақстан тарихы- Абдыкасымова Ж.А.

            вторник

1          Алгебра-Өтеубаева Ж.А.

2          Қазақ тілі - Бейсенова А.А.

3          Ағылшын тілі-Боранбаева Ш.М

4          Орыс тілі мен әдебиет-Заводевкина Е.В

5          Химия-Оразқұл Н.М

6          Қазақстан тарихы- Абдыкасымова Ж.А.

7          Денешынықтыру – Исаев Б.М.

            среда

1          Қазақ әдебиет-- Бейсенова А.А.

2          Физика-- Калиева  С.С.

3          География– Тойбаев Б.Н.

4          Алгебра-Өтеубаева Ж.А.

5          Өзін-өзі тану- Алашбаев А.Қ.

6          Денешынықтыру – Исаев Б.М.

7          Ағылшын тілі-/Боранбаева Ш.М

            четверг

1          Қазақ әдебиет- Бейсенова А.А.-

2          Биология  -Калмакова Г.К.

3          Геометрия-Өтеубаева Ж.А.

4          Ағылшын тілі-/Боранбаева Ш.М

5          Орыс тілі мен әдебиет-Заводевкина Е.В

6          Сынып сағаты- Бейсенова А.А.

7          Информатика- Медербаева Г.М    

            пятница

1          Қазақ әдебиет- Бейсенова А.А.

2          Дүние жүзі тарихы- АбдыкасымоваЖ.А.

3          Физика-- Калиева  С.С.

4          Геометрия-Өтеубаева Ж.А.

5          «Химиялық есептерді шешу»-Оразқұл  Н.М

6          Орыс тілі мен әдебиет-Заводевкина Е.В

7          «Туған өлке тарихы»-Абдыкасымова Ж А

 

            8 "Б"-Хазиева Н.Л.

            понедельник

11        Казахский язык и литература-Мықтыбекова ФЖ/Бейсенова А А

2          Химия -—Старцева О.В.

3          География-Мурадова Г.А

4          Русский язык-Заводевкина Е.В.

5          Алгебра- Дурсунова Б.О.

6          История  Казахстана - Алиева Х.А.

7          Художественный труд –Ланге .Л.А./Сатылганов Д.М.

8          Физическая культура-- Османова .С.М./ Ахвердиев М.Р.

            вторник

1          Казахский язык и литература- Мықтыбекова Ф.Ж./Бейсенова А.А

2          Английский язык--Рысалдиева М.Ж/ Дурсунова А.М.

3          История  Казахстана - Алиева Х.А.

4          Алгебра- Дурсунова Б.О.

5          Русский язык-Заводевкина Е.В.

6          Классный час-Хазиева Н.Л.

7          Физическая культура-- Османова .С.М./ Ахвердиев М.Р.

            среда

1          Английский язык--Рысалдиева М.Ж/ Дурсунова А.М.

2          Физика—-  Орынтаева Г.А.

3          Казахский язык и литература-Мықтыбекова Ф.Ж/Бейсенова АА

4          Алгебра- Дурсунова Б.О.

5          Химия —Старцева О.В.

6          Русская литература---Заводевкина Е.В.

7          география-Мурадова Г.А

            Четверг

1          Биология -- Старцева О.В.

2          Казахский язык и литература-Мықтыбекова Ф.Ж./ Бейсенова А.А

3          Английский язык/ Информатика –Рысалдиева М.Ж / Чалова Г.К.

4          Русская литература-Заводевкина Е.В.

5          Геометрия- Дурсунова Б.О.

6          Физическая культура-- Османова .С.М./ Ахвердиев М.Р.

7          Информатика/ Английский язык- Чалова Г.К/  Дурсунова А.М.        

            Пятница

1          Физика—-  Орынтаева Г.А.

2          Казахский язык и литература-Мықтыбекова Ф.Ж./Бейсенова А.А

3          Геометрия- Дурсунова Б.О.

4          Самопознание-Майжанова С.А.

5          Русская литература---Заводевкина Е.В.

6          Всемирная истоиия- - Алиева Х.А.

7          Биология  -- Старцева О.В.

 

            8 "В"-Старцева О.В.

            понедельник

1          История Казахстана - Алиева Х.А.

2          Физическая культура-Чалов А.Д./Ахвердиев М.Р.

3          Казахский язык и литература-  Султанова А.К./Бейсенова А.А..

4          Химия -—Старцева О.В.

5          География-Мурадова Г.А

6          Алгебра- Дурсунова Б.О.

7          Русский язык- Сластен Е.С

8          Художественный труд-Ланге .Л.А./СатылгановД.М.

            вторник

1          Английский язык-Рысалдиева М.Ж/Дурсунова А.М

2          История  Казахстана - Алиева Х.А.

3          Казахский язык и литература-  Султанова А.К./Бейсенова А.А..

4          Русский язык- Сластен Е.С

5          Алгебра- Дурсунова Б.О.

6          Физическая культура-Чалов А.Д./Ахвердиев М.Р.

7          Классный час-Старцева О.В.

            Среда

1          Физика—-  Орынтаева Г.А.

2          Казахский язык и литература-Султанова А.К/Бейсенова А.А

3          Химия —Старцева О.В.

4          Английский язык-Рысалдиева М.Ж/Дурсунова А.М

5          Алгебра- Дурсунова Б.О

6          География-Мурадова Г.А

7          Русская литература- Сластен Е.С

            четверг

1          Английский язык/ Информатика –Рысалдиева М.Ж / Чалова Г.К.

2          Информатика/ Английский язык- Чалова Г.К/ Дурсунова А.М.

3          Казахский язык и литература-  Султанова А.К./Бейсенова А.А

4          Биология -- Старцева О.В.

5          Русская литература- Сластен Е.С

6          Геометрия- Дурсунова Б.О.

7          Химия(факультатив)- —Старцева О.В.

8          Физическая культура- Чалов А.Д./Ахвердиев М.Р.

            пятница

1          Всемирная история- Алиева Х.А.

2          Физика—-  Орынтаева Г.А.

3          Казахский язык и литература-Султанова А.К./Бейсенова А.А..

4          Геометрия- Дурсунова Б.О.

5          Русская   литература- Сластен Е.С.

6          Биология  -- Старцева О.В.

7          Самопознание-Майжанова С.А.