2018-2019 оқу жылына 10 сыныптардағы сабақ кестесі » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2018-2019 оқу жылына 10 сыныптардағы сабақ кестесі
25
февраль
2019

2018-2019 оқу жылына 10 сыныптардағы сабақ кестесі

2018-2019 оқу жылына 10 сыныптардағы сабақ кестесі

 

            10 "А" –Нілдебаева Ж.К.

            понедельник

1          География – Тойбаев Б.Н.

2          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

3          Қазақ тілі--- Мықтыбекова Ф.Ж

4          Химия-Оразқұл Н.М

5          Алгебра және анализ-Өтеубаева Ж.А.

6          Информатика- Өтеубаева Ж.А.

7          Қазақстан тарихы-- Нілдебаева Ж.Қ

8          Технология-Алашбаев  А.Қ./ Оразқұл Н.М.

 

            вторник

1          Орыс тілі-- Карибова Э.А

2          Қазақ әдебиет--- Мықтыбекова Ф.Ж

3          Физика--- Калиева  С.С.

4          Қазақ тілі--- Мықтыбекова Ф.Ж

5          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

6          Дүние жузі  тарихы-- Нілдебаева Ж.Қ

7          Алғашқы әскери дайындық–Сатылганов Д.М

8          Денешынықтыру—Чалов А.Д.

 

            среда

1          Адам. Қоғам. Құқық. - Нілдебаева Ж.Қ

2          Алгебра және анализ-Өтеубаева Ж.А.

3          Орыс тілі-- Карибова Э.А

4          Орыс әдебиет-- Карибова Э.А

5          Қазақ әдебиет--- Мықтыбекова Ф.Ж

6          «Сөз сыры» --- Мықтыбекова Ф.Ж

7          Биология-Калмакова Г.К. -

8          Өзін-өзі тану- Медербаева Г.М

 

            четверг

1          Алгебра -Өтеубаева Ж.А.

2          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

3          Қазақстан тарихы-- Нілдебаева Ж.Қ

4          Абайтану--- Мықтыбекова Ф.Ж

5          Орыс әдебиет--- Карибова Э.А

6          Денешынықтыру—Чалов А.Д.

7          Сынып сағаты--- Нілдебаева Ж.Қ

                       

            пятница

1          Геометрия -Өтеубаева Ж.А.

2          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

3          Тарихи даталар -- Нілдебаева Ж.Қ

4          Европа және Шығыс елдерінің тарихы--- Нілдебаева Ж.Қ

5          Секреты русской орфографии--- Карибова Э.А

6          Денешынықтыру—Чалов А.Д.

7          Дүние жузі  тарихы-- Нілдебаева Ж.Қ

 

            10"Б" -Дурсунова А.    М.

            понедельник

1          Алгебра - Дурсунова Б.О.

2          Английский  язык–Дурсунова А.М.

3          История   Казахстана - Алиева Х.А.

4          Информатика- Чалова Г.К.

5          Русский язык -Заводевкина Е.В.

6          Казахский язык- Момыналиева А.А..

7          География-Мурадова Г.А

8          Технология- Сатылганов Д.М/ Чанаева Ж.Б.

 

            вторник

1          Всемирная  история - Алиева Х.А.

2          Химия—Старцева О.В.-

3          Английский  язык–Дурсунова А.М.

4          Казахский язык- Момыналиева А.А..

5          Начальная военная  подготовка-–Сатылганов Д.М

6          Физика—-  Орынтаева Г.А.

7          Русский язык-Заводевкина Е.В.

8          Физическая культура- Рашидов А.Б

 

            среда

1          Алгебра - Дурсунова Б.О.

2          Биология---Майжанова С.А

3          Самопознание --Майжанова С.А

4          Человек. Общество.Право–Шахвердиева Г.М.

5          Русский литература -Заводевкина Е.В.

6          Казахский язык- Момыналиева А.А..

7          Қазақ тілінің грамматикасы - Момыналиева А.А..-

           

            четверг

1          Алгебра и начала анализа- Дурсунова Б.О.

2          История   Казахстана - Алиева Х.А.

3          Английский  язык–Дурсунова А.М.

4          Классный час-— Дурсунова А.М.

5          Казахский язык- Момыналиева А.А..

6          Русский литература -Заводевкина Е.В.

7          Физическая культура- Рашидов А.Б.

           

            пятница

1          Английский  язык–Дурсунова А.М.

2          Геометрия - Дурсунова Б.О.

3          Всемирная история - Алиева Х.А.

4          Абайтану-- Момыналиева А.А..

5          Физическая культура- Рашидов А.Б.

6          Казахская   литература-- - Момыналиева А.А..

7          Секреты русской орфографии - Заводевкина Е.В.