2018-2019 оқу жылына 11 сыныптардағы сабақ кестесі » СШ №32 им. В. Маяковского
Жамбыл облысы
Қордай ауданы білім бөлімінің
"№32 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2018-2019 оқу жылына 11 сыныптардағы сабақ кестесі
25
февраль
2019

2018-2019 оқу жылына 11 сыныптардағы сабақ кестесі

2018-2019 оқу жылына 11 сыныптардағы сабақ кестесі

 

            11 "А" Мықтыбекова Ф. Ж.

            понедельник

1          Химия-Оразқұл Н.М

2          Қазақ тілі--- Мықтыбекова Ф.Ж

3          Қазақстан  тарихы -- Абдыкасымова Ж.А.

4          Денешынықтыру—Чалов А.Д.

5          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

6          «Әлем тарихы»- -- Абдыкасымова Ж.А.

7          Физика--- Калиева  С.С.

8          Орыс тілі-- Горбылева И.П

 

            вторник

1          Биология-Калмакова Г.К. -

2          Алгебра -Өтеубаева Ж.А.

3          Қазақ тілі--- Мықтыбекова Ф.Ж

4          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

5          Денешынықтыру—Чалов А.Д.

6          Орыс әдебиеті-- Горбылева И.П

7          Дүние жүзі тарихы-- Абдыкасымова Ж.А.

8          "Тәуелсіз Қазақстанның даму жолы"--- Абдыкасымова Ж.А.

 

            среда

1          Алгебра -Өтеубаева Ж.А.

2          Өзін-өзі тану- Медербаева Г.М

3          Информатика- Өтеубаева Ж.А.

4          Қазақ әдебиет---- Мықтыбекова Ф.Ж

5          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

6          Орыс тілі-- Горбылева И.П

7          Денешынықтыру—Чалов А.Д.

           

            четверг

1          Қазақ әдебиет---- Мықтыбекова Ф.Ж

2          Алгебра және анализ бастамалары-Өтеубаева Ж.А.

3          «Сөз өнері» ---- Мықтыбекова Ф.Ж

4          Ағылшын тілі--Рысалдиева М.Ж

5          Культура речи -- Горбылева И.П

6          Қазақстан  тарихы--- Абдыкасымова Ж.А.

7          Құқық -- Абдыкасымова Ж.А.-

8          Технология-Алашбаев  А.Қ./ Оразқұл Н.М.

 

            пятница

1          Абайтану---- Мықтыбекова Ф.Ж

2          Геометрия-Өтеубаева Ж.А.

3          Қазақ әдебиет---- Мықтыбекова Ф.Ж

4          «Толеранттылық және ұлтаралық тұрактылықтын ерекшелігі»- -- Абдыкасымова Ж.А.

5          География --- Нілдебаева Ж.Қ

6          Дүние жузі  тарихы--- Абдыкасымова Ж.А.

7          Сынып сағат -Мықтыбекова Ф.Ж.

8          Алғашқы әскери дайындық–Сатылганов Д.М

 

 

            11 "Б" Рысалдиева М.Ж.

            понедельник

1          Английский  язык– Рысалдиева М.Ж

2          История   Казахстана - Алиева Х.А.

3          Химия—Старцева О.В.-

4          Физическая культура—Османова С.М.

5          Казахский язык- Момыналиева А.А..

6          Русский язык-- Горбылева И.П

7          Физика—-  Орынтаева Г.А.

8          Информатика- Чалова Г.К.

 

            вторник

1          Алгебра и начала  анализа - Дурсунова Б.О.

2          Биология---Майжанова С.А

3          Английский  язык– Рысалдиева М.Ж

4          Всемирная история - Алиева Х.А.

5          Русский язык-- Горбылева И.П

6          Казахский язык- Момыналиева А.А..

7          Абайтану-- Момыналиева А.А..

8          Русский литература --- Горбылева И.П.

 

            среда

1          Человек. Общество.Право–Шахвердиева Г.М.

2          История   Казахстана - Алиева Х.А.

3          Английский  язык– Рысалдиева М.Ж

4          Самопознание --Майжанова С.А

5          Казахский язык- Момыналиева А.А..

6          Алгебра - Дурсунова Б.О.

7          Физическая культура—Османова С.М.

           

            четверг

1          Физическая культура—Османова С.М.

2          Алгебра- Дурсунова Б.О.

3          Технология- Сатылганов Д.М/ Чанаева Ж.Б.

4          Всемирная  история - Алиева Х.А.

5          Английский  язык– Рысалдиева М.Ж

6          Классный час-—– Рысалдиева М.Ж

7          Казахский язык- Момыналиева А.А..

8          Русский литература --- Горбылева И.П.

 

            пятница

1          Геометрия - Дурсунова Б.О.

2          «Исторические памятники древнего Казахстана» 

3          Русский литература --- Горбылева И.П.

4          География-Мурадова Г.А

5          Казахская   литература-- - Момыналиева А.А..

6          Начальная военная  подготовка-–Сатылганов Д.М

7          «Эссе как жанр школьного сочинения»-Горбылева.И.П